הבית שלכם באינטרנט | שירות אישי ואנושי ממומחים

English

COURSE

שיעורים פרטיים בוורדפרס​!

אישי, יעיל, חסכוני וממוקד!​

לאחר ניסיון של כמה שנים בשוק מערכות ניהול התוכן, הבחנו כי יש צורך גדול אצל מפתחים, גרפיקאים ואנשי תוכן כאחד ללמוד באופן פרטי את מערכת הוורדפרס לעומקה. האפשרות של ניהול המערכת באופן עצמאי, תורמת רבות ליכולת להקים אתרים ללקוחות, לאפשר להם מערכת חכמה לניהול תוכן, וכלי חזק ודינמי לניהול ופיתוח אתר ומערכת תוכן. מצד שני המערכת מאפשרת ללקוחות עצמם ללמוד איך להקים, לבנות, ולעצב אתר וורדפרס בקלות וביעילות, מבלי הצורך להשען ולהזדקק לחברת בניית אתרים, ובכל זאת להגיע לתוצאות טובות בבניית אתר.

איזו שיטה טובה יותר, קורס או שיעור פרטי?

התשובה האמיתית היא, שלכל תלמיד מתאימה שיטת לימוד אחרת. בכדי להקל עליכם את הבחירה, ריכזנו בעבורכם מספר יתרונות וחסרונות בולטים לכל שיטה:

קורס

היתרונות:

החסרונות

שיעור פרטי

היתרונות:

החסרונות​:

אופן הלימוד

השיעורים הפרטיים שלנו מתבצעים ברוב המקרים באופן מקוון – מה שמאפשר לתלמיד ללמוד בסביבתו הטבעית, מקל על התהליך הלמידה, חוסך עלויות, ומרגיל את התלמיד לסביבת העבודה העדיפה עליו. כמו-כן, קיימת בהחלט גם האפשרות לבצע גם את השיעורים באופן אישי, אצל הלקוח או בכל מקום אחר שהלקוח יעדיף (כמובן בעלות נוספת).
הרעיון הוא להגיע לאופן ולתנאים בהם התלמיד יוכל ללמוד באופן שיתאים לו, ולאפשר את תהליך הלמידה הטוב ביותר לתלמיד.
אנו מאמינים כי כל תלמיד שייבחר להתנסות בשיעור פרטי ללימוד וורדפרס, אם באופן מקוון ואם בצורה אישית, יוכל להרוויח הרבה מהתהליך, וירגיש בצורה מיידית (כבר אחרי השיעור הראשון) את היתרונות.
כמו-כן חשוב לציין שגם לאנשים בעלי ניסיון וידע במערכת יכולה לבוא תועלת רבה משיעורים פרטיים כאלו בלימוד מערכות קוד פתוח, מכיוון שכך יש אפשרות להשלים פערים בידע, וללמוד תכונות ספציפיות, בלי הצורך להשתתף בקורס שלם אשר בו אין להם באמת צורך.
לחברתנו ניסיון של עשרות תלמידים, ונשמח להפנות המלצות ורשמים מהשיעורים שכבר ביצענו. כמו-כן, קיימות מגוון אפשרויות של לימוד אישי ו/או קבוצתי של כל מערכות ניהול התוכן הפתוחות כגון: שיעורים פרטיים בוורדפרס, קורסים בוורדפרס, הדרכות בג’ומלה, שיעורים פרטיים והדרכות בדרופל, בניית עיצוב ועריכת פורומים ב-PHPBB, ועוד…

בקצרה, שיעורים פרטיים בוורדפרס – זה אנחנו.

איפיון אתרים

שיעורים פרטיים בוורדפרס – עצמאות, מקצועיות וחיסכון.

גם אתם מסתובבים עם חלום עתיק לבנות ולתכנן אתרים בצורה עצמאית? גם לכם נמאס לעמוד בתור אצל בוני אתרים, ולשלם הרבה כסף?

הנה לכם הזדמנות פז לקחת את חלומכם בידכם, ולהפוך את החלום למציאות זוהרת מהר מאוד.

חברת ‘דיביין’ המתמחה בבניית אתרים פותחת את הידע העצום שלה לכל החפץ בכך, באמצעות שיעורים פרטיים בוורדפרס. את הקורס ניתן כאמור לקבל באופן אישי, או באונליין. כפי שנוח לכם.

מה כל כך מוצלח בשיעור פרטי בוורדפרס?

אחזקת אתר היא עניין מורכב. זה מצריך תחזוק מתמיד, ומשאבים כספיים לא מבוטלים. רוב בעלי העסקים בוחרים למסור את ניהול האתר שלהם לידי בונה אתרים, שעולה להם מידי חודש הון רב. אבל פשוט אין להם ברירה אחרת. רוצים אתר משלכם? תשלמו!

אבל זה פשוט לא נכון. בימנו כל בעל אתר יכול לתכנן, לעצב ולבנות את האתר שלו בצורה עצמאית בטעם ובסגנון שהוא אוהב, והכי חשוב לא להיות תלוי יותר באף בונה אתרים חיצוני, ולא לשלם לאף אחד יותר משכורת עתק על עצם ניהול ותחזוק האתר.

אז כיצד עושים את זה?

פשוט מאוד. באמצעות קורס ממוקד אישי ומהיר, שמכשיר אותנו להתנהל כבתוך ביתנו ב’וורדפרס’ . וברגע שהידע הזה יהיה מצוי בידנו אנחנו כבר לא נהיה תלויים אף פעם בשירותו של איש, ונוכל לעשות באתר שלנו מה שאנחנו רוצים, בתקציב כמעט אפסי.

לחברתנו ניסיון של עשרות תלמידים,
ונשמח להפנות המלצות ורשמים מהשיעורים שכבר ביצענו.

כמו-כן, קיימות מגוון אפשרויות של לימוד
אישי ו/או קבוצתי של כל מערכות ניהול התוכן הפתוחות
כגון: שיעורים פרטיים בוורדפרס, קורסים בוורדפרס, הדרכות בג’ומלה, שיעורים פרטיים והדרכות בדרופל,
בניית עיצוב ועריכת פורומים ב-PHPBB, ועוד…

בקצרה, שיעורים פרטיים בוורדפרס – זה אנחנו!

קבלו הצעת מחיר אישית

השאירו פרטים ונציג מומחה מטעמנו יחזור אליכם עוד היום עם הצעת מחיר אישית מותאמת לצרכים שלכם

Divinesites

לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה
ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם

להרשמה לניוזלטר