שיעור פרטי  =  אישי, יעיל, חסכוני וממוקד!

לאחר ניסיון של כמה שנים בשוק מערכות ניהול התוכן, הבחנו כי יש צורך גדול אצל מפתחים, גרפיקאים ואנשי תוכן כאחד ללמוד באופן פרטי את מערכת הוורדפרס לעומקה. האפשרות של ניהול המערכת באופן עצמאי, תורמת רבות ליכולת להקים אתרים ללקוחות, לאפשר להם מערכת חכמה לניהול תוכן, וכלי חזק ודינמי לניהול ופיתוח אתר ומערכת תוכן. מצד שני המערכת מאפשרת ללקוחות עצמם ללמוד איך להקים, לבנות, ולעצב אתר וורדפרס בקלות וביעילות, מבלי הצורך להשען ולהזדקק לחברת בניית אתרים, ובכל זאת להגיע לתוצאות טובות בבניית אתר.

 

שיעורים פרטיים בוורדפרס

היתרונות של למידת מערכת וורדפרס

  • חיסכון בעלויות בבניית אתר
  • יכולת לניהול אתר באופן עצמאי
  • פיתוח ובניית אתרים ללקוחות
  • אפשרות שידרוג המערכת בעתיד
  • למידה אישית יעילה ומהירה של התחומים הנדרשים באמת ע”י התלמיד
  • אפשרות ללמידה מרחוק (און-ליין) מה שחוסך עלויות רבות ומקל על הזמינות לתהליך
  • החלפת תבניות באופן פשוט ללא צורך בהזנת התוכן מחדש
  • מספר רב ביותר של תוספים ופלאגאינים (וקהילה שלמה שמפתחת נוספים בכל רגע)
  • קהילה גדולה שעוזרת ותומכת ושאפשר להיעזר בה בתהליך הלימוד הבנייה והפיתוח
  • אפשרות לעבודה עם תבניות מתקדמות שנבנו במיוחד למערכת

אופן הלימוד:

הלמידה מתבצעת ברוב המקרים באופן מקוון – מה שמאפשר לתלמיד ללמוד בסביבתו הטבעית, מקל על התהליך הלמידה, חוסך עלויות, ומרגיל את התלמיד לסביבת העבודה העדיפה עליו. כמו-כן, קיימת בהחלט גם האפשרות לבצע גם את השיעורים באופן אישי, אצל הלקוח או בכל מקום אחר שהלקוח יעדיף (כמובן בעלות נוספת). הרעיון הוא להגיע לאופן ולתנאים בהם התלמיד יוכל ללמוד באופן שיתאים לו, ולאפשר את תהליך הלמידה הטוב ביותר לתלמיד.

לסיכום, אנו מאמינים, כי כל תלמיד שייבחר להתנסות בשיעור פרטי ללימוד וורדפרס, אם באופן מקוון ואם בצורה אישית, יוכל להרוויח הרבה מהתהליך, וירגיש בצורה מיידית (כבר אחרי השיעור הראשון) את היתרונות. כמו-כן חשוב לציין שגם לאנשים בעלי ניסיון וידע במערכת יכולה לבוא תועלת רבה משיעורים פרטיים כאלו בלימוד מערכות קוד פתוח, מכיוון שכך יש אפשרות להשלים פערים בידע, וללמוד תכונות ספציפיות, בלי הצורך להשתתף בקורס שלם אשר בו אין להם באמת צורך.

לחברתנו ניסיון של עשרות תלמידים, ונשמח להפנות המלצות ורשמים מהשיעורים שכבר ביצענו.

כמו-כן, קיימות מגוון אפשרויות של לימוד אישי ו/או קבוצתי של כל מערכות ניהול התוכן הפתוחות כגון: שיעורים פרטיים בוורדפרס, קורסים בוורדפרס, הדרכות בג’ומלה, שיעורים פרטיים והדרכות בדרופל, בניית עיצוב ועריכת פורומים ב-PHPBB, ועוד

בקצרה, שיעורים פרטיים בוורדפרס – זה אנחנו.

 

קבלו הצעת מחיר אישית

השאירו פרטים ונציג מומחה מטעמנו יחזור אליכם עוד היום עם הצעת מחיר אישית מותאמת לצרכים שלכם

Divinesites

לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה
ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם

להרשמה לניוזלטר