חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

WEBITE DESIGN

עיצוב אתרים!

עיצוב אתרים הינו החזות והפנים של העסק או המותג שלכם.
עיצוב אתרים, בניגוד ליצירות אומנות – בא לשרת מטרה (צרכי הלקוח)

~ המוח מעבד תמונה באלפית מהזמן שלוקח לו לעבד מילה כתובה ~

הדבר הראשון שהגולש מקבל מהאתר זה הנראות והעיצוב שלו לכן, השאלה החשובה ביותר שאתם צריכים לשאול היא:
מהי הנראות הטובה/המתאימה ביותר לאתר שלי?

עיצוב אתרים נכון מתחיל מתכנון המבנה של האתר, ממשיך לאלמנטים הויזואליים השונים, עובר דרך כל הפרטים השונים באתר – ליצירת חוויית גלישה נעימה, זורמת ואפקטיבית.

מה מאפשר עיצוב טוב לאתר?

חווית משתמש חיובית
חיבור רגשי חיובי למותג
קמפייני פרסום אפקטיביים

אתר מעוצב יפה וטוב יביא לקוחות ותנועה אל האתר שלכם, וממנו אליכם.

אופן עיצוב האתר חייב לשדר באופן ישיר את הערכים והמסרים של בעל האתר, ולהנעים לעין הגולשים את חווית הגלישה באתר. לכן כבר בשלב אפיון האתר אנו מקפידים לתכנן את אופן הגלישה כך, שהלקוח הפוטנציאלי יקבל את כל מה שהוא רוצה לדעת מבלי לחפש.

עיצוב האתר כולל בתוכו אלמנטים רבים ושונים, ביניהם: בחירת הצבעים של העמודים השונים, גודל ומראה הכותרות, בחירת הפונטים ובכך בחירת הגודל והמראה של הטקסטים באתר, מראה הטפסים, עיצוב באנרים, מיקום הלוגו והתאמתו לאתר, ועוד רבים.

בעולם האינטרנטי ידוע שיש למראה/חזות חשיבות רבה ביותר, ולכן, עיצוב האתר הוא אחד הדברים החשובים והמשפיעים ביותר בכל הנוגע לאפקטיביות האתר, לחוויית הגולשים, לקידום האתר במנועי החיפוש, ובעיקר לאחוז ההמרה של האתר, או במילים אחרות יכולת המרת הגולשים ללקוחות.

עיצוב אתרים עוסק ב-3 תחומים מרכזיים:
תחושה כללית שרוצים להעביר
Look & Feel
מסר שרוצים שיועבר
בדר”כ קשור לבידול/מהות
הסבת תשומת הלב לחלק מסוים
באנר, סליידרים, אייקונים וכד’

אנחנו מתמחים בעיצוב אתרים
בצורה שעונה על כל הדרישות

גם יפים ומרגשים,
גם נעימים נוחים לשימוש,
וגם בנויים בצורה אפקטיבית.

איך ניגשים לעיצוב האתר:

עיצוב אתרים מתחיל בתכנון. יש חשיבות רבה להבנת השפה הייחודית שבה האתר מדבר.
השפה הויזואלית מתקשרת באופן ישיר לקהל היעד, לשירות המוצע, לתהליך אותו רוצים להעביר את הלקוח ולפרטים רבים נוספים. אם השפה ויזואלית לא אחידה, או אם היא לא מספיק חדה ומתאימה למסר, אז השלב הראשון יהיה לדייק אותה.

דגשים בתהליך עיצוב האתר:

מטרות העיצוב:

אופן עיצוב האתר חייב לשדר באופן ישיר את הערכים והמסרים של בעל האתר, ולהנעים לעין הגולשים את חווית הגלישה באתר. בשלב אפיון האתר אנו מקפידים לתכנן את אופן הגלישה כך, שהלקוח הפוטנציאלי יקבל את כל מה שהוא רוצה לדעת מבלי לחפש.

אם כן, עיצוב האתר הוא מהותי לתדמית שלכם באינטרנט ובכלל.
בתחום כזה שווה להשקיע.

אתר מעוצב טוב ויפה יביא לקוחות ותנועה לאתר, וממנו אליכם.

 

דיביין אתרים

עיצוב אתרים – תעודת הזהות של העסק

הגולשים שופטים את האתר לפי מראה חיצוני / עיצוב האתר

תנסו שניה להיכנס לראשו של הגולש המצוי כאשר הוא מחפש ברשת מוצר או שירות. הוא מגשש את דרכו ברחבי הרשת ולא תמיד מוצא את עצמו. הרי מדובר בעולם אין סופי של אופציות ופיתויים, ואין לו את כל היום. ולכן הוא נדרש להחליט בשברירי שניה איזה אתר נראה לו כעונה למה שהוא מחפש, ואיזה פחות. הוא מדלג בקלילות מאתר לאתר מבלי לחשוב פעמיים. הוא לוחץ על קישור ובאבחת אצבע בוחר לצאת ולסגת ממנו.

אפילו הוא בעצמו לא תמיד מודע למה שגורם לו לזנוח אתר אחד, או לבחור להתעניין באתר אחר. אבל אנחנו שמתמחים בבניית אתרים דווקא כן יודעים.

הכול מתחיל ונגמר ברושם הראשוני. מהרגע בו הקישור נפתח והאתר שלנו מוצג לעייני הגולש. עומדים לרשותנו שברירי שניה לשכנע אותו להישאר דווקא איתנו. וכיצד עושים זאת? יש דרך אחת לעשות זאת, וזה עיצוב אתרים נכון, מדויק ומגרה.

למה עיצוב אתרים הוא כל כך חשוב?

במידה ויש לכם חנות פיזית בשדרת רחוב מרכזית, סואנת ורוויה במתחרים, ברור לכם שכדי לשבות את תשומת ליבו של העובר ושב, אתם חייבים להשקיע בנראות הוויזואלית של חלון הראווה שלכם. החלון חייב להיות כזה שמצליח לשדר בשניות בודדות את מהות העסק שניצב מאחוריו, וטיב ואיכות מוצריו. ולא, העוברים והשבים ימשיכו בנונשלנטיות לעסקים הבאים והמזמינים יותר במורד הרחוב.

אפשר לומר שבמידה רבה הצלחת העסק כולו תלויה בחלון אחד בודד.

וזהו בדיוק הסיפור גם בחנויות ווירטואליות ברשת. רק ששם עיצוב האתר מחליף את חלון הראווה. ככל שנשכיל לעצב את האתר שלנו בצורה נכונה יותר, כך נצליח לגרום לעוברים והשבים הווירטואליים להישאר באתר שלנו.

איפיון אתרים

מה כולל עיצוב אתר נכון?

לעצב אתר בצורה נכונה, זה לא בהכרח מה שאנחנו חושבים שנכון. אלא מה שהגולשים אוהבים לראות. וזה משהו שאנחנו ב’דיביין’ יודעים לעשות על הצד היותר טוב, וזאת על בסיס הכרה עמוקה עם הגולשים, המודע שלהם והתת מודע שלהם.

עיצוב אתרים נכון זה לדעת לשבץ את התמונות הנכונות, לצבוע את האתר עם הצבעים הנכונים המתמזגים עם רוח האתר והפן השיווקי שלו, להביא את נוחות השימוש של הגולשים באתר למיקסום מלא, ללכוד את תודעת הגולש באמצעות קמפיין שיווקי אלגנטי ואפקטיבי, לגרום לגולש להתחבר רגשית לאתר ולמוצריו, ולשדר לו תחושה של מקצועיות שתיתן לו להרגיש שהוא בידיים טובות.

עיצוב אתרים נכון לא רק בשביל הגולש, אלא גם בשביל גוגל.

השאיפה של כל בעל עסק היא שהאתר שלו יהיה מדורג כמה שיותר גבוה בתוצאות של גוגל. גם כאן עיצוב אתר טוב ואפקטיבי יעניק לנו ייתרון עצום בעיניי גוגל. מפני שגוגל מחבב אתרים שמשקיעים בגולשים שלהם.

השירותים שלנו

שירותי שיווק, מיתוג ועיצוב

אינטגרציות, אבטחה ואופטימיזציה

שירותי אחסון אתרים
ורישום דומיינים

הדרכות ושיעורים פרטיים​

אפיון ופיתוח של מודולים ייחודיים לאתרים

קבלו הצעת מחיר אישית

השאירו פרטים ונציג מומחה מטעמנו יחזור אליכם עוד היום עם הצעת מחיר אישית מותאמת לצרכים שלכם

Divinesites

לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה
ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם

להרשמה לניוזלטר