מונטסורי

בניית האתר שלכם בוורדפרס!

בניית האתר שלכם בוורדפרס!

בניית האתר שלכם בוורדפרס
בניית האתר שלכם בוורדפרס

בניית האתר שלכם בוורדפרס -כשמערכת ניהול התוכן הפופולארית ביותר בעולם יצאה לשוק האינטרנטי אי שם בשנת 2003 היא למעשה הפקיעה את השליטה הבלעדית שהייתה בידי אתרי הפלטפורמות לבלוגים על התחום. עד אותה שנה הבלוגרים בכל רחבי העולם היו נתונים לחסדיהם של אתרי הפלטפורמות וכתוצאה מכך סבלו מחסרונות רבים שנעלמו כלא היו עת הגיחה לשוק מערכת וורדפרס.

עם זאת, למרות שפע היתרונות של בניית אתרים שכבר נידונו בהרחבה באינספור מאמרים וכתבי עת נחשבים, כיום ידוע שחלק מאותם יתרונות יכולים להוות גם חסרונות כשבראשם האשליה לפיה כל אחד באשר הוא יכול להקים אתר לתפארת. אז נכון, אמנם בניית אתרים בוורדפרס היא הדרך הפשוטה, הזמינה, הזולה והיעילה ביותר להקים אתר, אבל התפיסה הזו הביאה לכך שעשרות מיליוני אתרים שנבנו בוורדפרס הם אתרים פשוטים מאוד, בלתי אטרקטיביים בעליל שאינם מזמינים שיטוט ארוך במיוחד.

יש דברים שעדיף להפקיד בידי המקצוענים

במידה ואנחנו מדברים על בלוג אישי וצנוע של תלמיד תיכון שכל עניינו הוא רכילות כיתתית, כמובן שאין באמת צורך לדאוג לבניית אתר ברמה גבוהה, אבל במידה ומדברים על אתרים בוורדפרס שמעוניינים להיות בעלי נוכחות, חשיפה רחבה והשפעה, ישנו צורך ליצור קשר עם חברה לבניית אתרים בוורדפרס שמכירה את התחום מאחור ומלפנים.

כיום קיימים קרוב לשמונים מיליון אתרים שנבנו בוורדפרס כשמתוך מאה אלף האתרים הגדולים ביותר באינטרנט, קרוב לחמישה עשר אחוז נבנו בעזרת מערכת ניהול התוכן החכמה הזו. אמנם אנחנו לא מכירים כל אחד ואחד מהם, אבל דבר אחד אנחנו יכולים להבטיח לכם – את החלק הארי של האתרים האלו בנו חברות מקצועיות שנשכרו על ידי הבעלים של האתר.

ומה לגבי בניית האתר שלכם?

כדי שלא להכביר במילים נסכם את כל האמור לעיל בשאלה קטנה אך מהותית לעתיד האתר שלכם – בידי מי תפקידו את העיצוב, את הקידום, את הזרימה ואת היצירתיות של האתר שלכם?

אין לנו ספק שאתם עומדים מאחורי התכנים שלכם במאה אחוז ושאתם יודעים שיש לכם אתר עם פוטנציאל אדיר. אי לכך, במידה ואתם מעוניינים שהפוטנציאל הזה גם יזכה להיות ממומש, עשו את הדבר הנכון והפקידו את תהליך הבנייה של האתר אך ורק בידיה של חברה מקצועית ואמינה שמספקת שירותי בניית אתרים בוורדפרס ברמה גבוהה תוך מתן של שירות זמין וקשוב ותוך שקיפות והתאמה מלאה לצרכי הלקוח. האתר שלכם עוד יודה לכם על הבחירה החכמה.

רוצים לשתף את הפוסט?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter

הרשמו לקבלת עידכונים

למי שרוצה להבין וללמוד

הצטרפו אלינו לפייסבוק

רוצים ייעוץ עם מומחה

רוצים שנציג מחברתנו יחזור אליכם אישית לשיחת ייעוץ ללא התחייבות?

לימודי און ליין
בניית אתרים | קידום | שיווק

צריכים עזרה מקצועית לכמה דקות?

השירותים שלנו

שרותי בניית אתרים

שירותי שיווק, מיתוג ועיצוב

אינטגרציות, אבטחה ואופטימיזציה

שירותי אחסון אתרים
ורישום דומיינים

הדרכות ושיעורים פרטיים​

אפיון ופיתוח של מודולים ייחודיים לאתרים

מעוניינים בשיחת ייעוץ עם מומחה?

השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם לשיחת ייעוץ והכוונה:

אם תשאירו לנו פרטים - נשמח לחזור אליכם

קבלו הצעת מחיר אישית

השאירו פרטים ונציג מומחה מטעמנו יחזור אליכם עוד היום עם הצעת מחיר אישית מותאמת לצרכים שלכם