תפריט
תפריט

תיק עבודות: אתר לימודי

במה כשרה – בי”ס למחול לקהילה החרדית

חברת במה כשרה – (בניהולה של ליטל) פנו אלינו גם במטרה לבנות להם אתר תדמיתי חדש לשיעורי התנועה אותם הם מעבירים – אך הם רצו גם לאפשר מודול של חנות בתוך האתר כדי לאפשר תשלום ורכישה של מוצרים שונים ע”י התלמידות.

קרא עוד »

האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית

האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית פנו אלינו במקור כדי לבנות להם אתר שיוכל גם לתת את המידע והתדמית של העמותה, אך גם יאפשר להציג אינדקס מבוסס מיקום של כל החברים באגודה. ביחד עם הלקוח נבחר כלי מיוחד לניהול חברי העמותה כולל היכולת להגשה עצמאית של רשומות – ואפשרויות מיון, חיפוש וסינון מתקדמים כדי לתת חוויה ייחודית

קרא עוד »

STERNFX – ערן שטרן

חברת STERNFX – בניהולו של ערן שטרן – פנתה אלינו במטרה לבנות להם מחדש את כל אתר האינטרנט שלהם – ע”ג מערכת וורדפרס. באתר ישנם הרבה מודולים ייחודיים שהיו צריכים להבנות מחדש על וורדפרס – אך בעיקר הדרישה הייתה לאפשר מערכת להזמנה וקנייה של הקורסים הדיגיטליים אותם מעביר ערן שטרן (מומלצים ביותר)

קרא עוד »

לי יוגה – לגוף ולנפש

לי יוגה – הוא סטודיו בניהולה של ליסה ינאי האתם (גם אשתו של אלעד ינאי מנכ”ל החברה) שהוקם בפרדס חנה במטרה להביא ללקוחות המקומיים סטודיו באווירת לימוד רב לאומית תחת מגוון רחב של תחומי יוגה ואימון. האתר הותאם לצבעי קהל היעד – ונבנה בכמה שפות בכדי לאפשר לגולשים מכל השפות למצוא את התכנים הרלוונטיים.

קרא עוד »

Bible Path – קורסים בנושא יהדות

חברת BIBLE PATH בניהולם של הרבי חיים גולדברג וחיים ויינרך – פנו אלינו דרך קולגה במטרה ראשונית לתקן להם משהו קטן באתר – אך לאחר היכרות קצרה ותהליך עבודה וייעוץ משותף – הם החליטו לבנות איתנו מספר אתרים גם תדמיתיים – וגם אתרי קורסים – הכל סביב נושא הפעילות שלהם של הנגשת ידע וערכי היהדות…

קרא עוד »

World Wize Web – World Institute for Self Education

חברת WORLD WIZE WEB בניהולם של חיים ויינרך וחיים גולדברג – רצתה שנבנה להם אתר להפצת ערכי היהדות לעולם הרחב, במטרה להנגיש את המידע בנוגע ליהדות לכל המעוניינים בכך – אפילו ובמיוחד אם אינם יהודים. האתר נבנה בפלטפורמה של LMS כדי לאפשר לגולשים להרשם ולרכוש קורסים ספציפיים בנושאים השונים.

קרא עוד »

Divinesites

לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה
ונציג מומחה יחזור אלייכם בהקדם