תפריט
תפריט

תיק עבודות: אתר תדמית

יניב טלמון אדריכל

אדריכל יניב טלמון פנה אלינו במטרה לבנות אתר תדמיתי שישמש בעיקר כתיק עבודות לפרוייקטים השונים אותם ביצע לאורך השנים האחרונות. הרעיון היה ליצור תיק עבודות שיציג את העבודות בכמה שיותר גדול וכך יאפשר לעבודות לדבר בפני עצמן

קרא עוד »

לבולוציה – iLovelution – נטלי לורן כהן

נטלי פנתה אלי דרך מכר משותף בבקשה לבנות לה אתר אינטרנט חדש לפעילות של החברה שלה – שבאים גם להנגיש את המידע והנושאים שהיא מטפלת בהם – ובנוסף לבלוג והנגשת המידע שהיא מציעה גם הוטמעה מערכת חנות כדי לאפשר לה למכור את השירותים והמוצרים שלה בקלות ללקוחות

קרא עוד »

שלי סבר – ייעוץ עסקי להגשמת חלומות

שלי סבר – שהיא לקוחה ותיקה שלנו שעבדה איתנו בעבר כבר עם מספר לקוחות – ביקשה לבצע שדרוג לתבנית האתר שלה – ולאחר מספר שיחות ייעוץ ואפיון – החלטנו על בנייה מחדש של התבנית ועיצוב עמוד הבית כך שיראה ויציג באופן היעיל ביותר את השירות והייחודיות שלה.

קרא עוד »

אתר נדב נישרי – מגשר

נדב נשרי פנה אלינו במקור כדי לעשות תיקונים ושדרוג קל לאתר האינטרנט שלו – אך לאחר כמה וכמה שיחות – החליט לבנות מחדש ולעצב בעזרתנו את האתר שלו מחדש – באופן שיוכל להעביר את המסר הייחודי שלו באופן יותר טוב – וכדי לעדכן את הנראות של האתר שיתאים לנראות עדכנית/מודרנית.

קרא עוד »

נירית שדה – מטפלת משפחתית

את האתר של נירית שדה – שהגיע אלינו דרך לקוח ותיק – הקמנו ועיצבנו ללא שהיה ללקוחה כל אתר קודם – מתוך חשיבה של המסר הייחודי של הלקוחה שעוסקת גם בגם בטיפול ביחידים – אך גם בטיפול המשפחתי בהיבט של הקשרים של המטופל עם המשפחה והסובבים אותו.

קרא עוד »

JackSaulArt – אתר לפרופ’ מתחום הפסיכולוגיה והאומנות

את האתר של JackSaulArt – שאותו בנינו עבור ZOHAR WORKS – לקוחה ותיקה שלנו שבנינו לה כבר לא מעט פרוייקטים – את האתר בנינו אחרי שקיבלנו כבר את העיצוב מוכן קונספטואלית – ואנחנו התבקשנו לבנות את מערכת האתר כולל הפונקציונליות – ואפשרויות הניהול של המערכת. 

קרא עוד »

אתר Pockets

סטודיו בוטיק לעיצוב מוצרים לחדרי ילדים בתפירה אישית ע”י צופנת
צפנת פנתה אלינו במטרה לבנות לה מחדש את האתר תדמית לעסק שלה + חנות מקוונת למכירת המוצרים הייחודיים שהיא מכינה ומוכרת.

קרא עוד »

פליקן טק – אבטחת מידע לארגונים

חברת פליקן טק שכבר היו לקוחות שלנו בעבר דרך קולגה משותפת – פנו אלינו בבקשה לעדכון אתר האינטרנט שלהם כולל החלפת התבנית והנראות של האתר – שיתאים יותר לנראות המודרנית ותוך חשיבה להתאמה מיטבית לתצוגה סלולרית.

קרא עוד »